Atrakcje Görlitz

Noclegi & Oferty wycieczka

Noclegi i rezerwacja pokoi

Tutaj znajdziesz oferty noclegów w Görlitz i okolicy, od hoteli po kempingi.

Do rezerwacji pokoju

Oprowadzania z przewodnikiem

Pobyt w Görlitz najlepiej rozpocząć od zwiedzania miasta z przewodnikiem, wybierając spośród naszych różnorodnych programów - od zwiedzania z przewodnikiem zabytkowego Starego Miasta, Dzielnicy Wilhelmińskiej, po Cmentarz Mikołajski i Grób Pański - zarówno dla turystów indywidualnych, jak i grup. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Na wycieczki po mieście

Oferty dla gości indywidualnych

Czy to budowle sakralne, muzea, festiwale czy dobre jedzenie - dzięki naszym propozycjom podróży na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Do naszych ofert

Oferty dla grup

Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz do Görlitz na jeden dzień, czy na dłużej - tutaj znajdziesz oferty dla grup zorganizowanych. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę na wyjazd grupowy.

Do naszych ofert

Spotkania i uroczystości w Görlitz

Görlitz ma do zaoferowania wiele różnych miejsc. Czy to w muzeum, czy w zabytku przemysłowym, w historycznych budynkach, czy też w klasycznym hotelu lub restauracji. Na każdą imprezę znajdzie się tu odpowiednie miejsce.

DO SAL KONFERENCYJNYCH

Źródła zdjęć:
Zdjęcie "Noclegi i rezerwacja pokoi": L. John-Tomaselli, Zdjęcie "Oprowadzania z przewodnikiem": Die Partner GmbH, Zdjęcie "Oferty dla gości indywidualnych": Rainer Weisflog, Zdjęcie "Oferty dla grup": Europastadt GmbH, Zdjęcie "Spotkania i uroczystości w Görlitz": Gut am See Hotel & Restaurant

Zdjęcie: TMGS, Fouad Vollmer Werbeagentur
Nota prawna Datenschutz Button - Nach oben scrollen Button - Nach oben scrollen