Görliwood - European Film Location

Podróż do Görliwood

Podróż do Görliwood

Poczuj się jak location scout albo gwiazda filmowa. Spaceruj ulicami Görlitz w poszukiwaniu idealnej scenerii. Daj się zainspirować imponującymi ulicami, rezydencjami, pięknymi detalami fasad i oczarować niepowtarzalnemu urokowi Europa-Miasta. Nasze oferty podróży obiecują niezwykłe atrakcje. Nie musisz martwić się organizacją, za to w pełni możesz skoncentrować się na Görlitz.

Oferta: Śladami gwiazd

Zanurz się w różnorodności architektonicznej Görlitz i podążaj śladami międzynarodowych gwiazd filmowych podczas niezapomnianej wizyty w mieście Görlitz.

Więcej

Film ab! Wycieczka po kulisach filmowych Görlitz

Ta wycieczka zabierze Cię na szlak filmu pośród malowniczych scenerii miasta Görlitz. Dzięki swojej różnorodnej architekturze, miasto wciąż stanowi doskonałe tło dla szerokiej gamy krajowych i międzynarodowych produkcji filmowych. Poznawanie filmowanych miejsc, spacer po kulisach filmów, jak i liczne anegdoty na temat pobytu gwiazd w Görlitz sprawią, że wycieczka ta będzie ekscytującym przeżyciem. Dwoje przewodników po mieście, pani Thiemann i pan Hoffmann, zabiorą Cię do świata filmu w Görlitz.

Uwaga: Wycieczka odbywa się w języku niemieckim.

więcej

Spacer po Görliwood

Odkryj na własną rękę autentyczne plany filmowe w Görliwood. Daj się zaskoczyć, poznaj różne perspektywy i podążaj śladami gwiazd filmowych.

Spacer po Görliwood

Zwiedzanie filmowej lokacji

Sławny już dom przy Rynku Dolnym był miejscem niezliczonych produkcji filmowych w  Görlitz. Swoją powierzchnią liczącą około 2.500 metrów kwadratowych przypomina zamek, a do tego ma wiele historii do opowiedzenia.  

 

więcej

Wycieczka po lokacji filmowej „Kaufhaus Görlitz“

Ten imponujący budynek w stylu secesyjnym fanom filmu znany jest bardziej jako hotel. W filmie Grand Budapest Hotel posłużył on znanemu reżyserowi Wesowi Andersonowi jako zachwycająca kulisa. Nadal dobrze widoczne są złote dekoracje na górnych filarach, powstałe podczas prac kręcenia filmu.

więcej

Dane kontaktowe
Europastadt GörlitzZgorzelec GmbH
Görlitz-Information
Obermarkt 32
(Adres korespondencyjny: Fleischerstraße 19)
02826 Görlitz
Niemcy

Tel.: +49 3581 - 47 57 0
Fax: +49 3581 - 47 57 47

E-Mail: witamy@europastadt-goerlitz.de

Nota prawna Datenschutz Button - Nach oben scrollen Button - Nach oben scrollen