Atrakcje Görlitz

Serwis turystyczny

Serdecznie witamy w Görlitz

Odwiedź Görlitz i przeżyj pełne wrażeń dni w najbardziej wysuniętym na wschód skrawku Niemiec. Miasto europejskie GörlitzZgorzelec GmbH i Görlitz-Information z przyjemnością pomogą zaplanować podróż i pobyt i zaoferują gościom kompleksowe usługi.

Görlitz-Information - Informacja i usługi turystyczne

Tutaj znajdziesz informacje turystyczne na temat Görlitz dotyczące dojazdu, rezerwacji noclegów, wycieczek po mieście, pamiątek, sprzedaży biletów - wszystko załatwisz w jednym miejscu!

Czytaj dalej

Materiały informacyjne

 Chcą Państwo otrzymać dalsze informacje o Görlitz, przygotowć wycieczkę lub opowiedzieć przyjaciołom o mieście?

Czytaj dalej

Z „PLANEM B” przez Görlitz

Internetowa mapa miasta „Plan B” jest odpowiednia zarówno dla mieszkańców Görlitz, jak i turystów, którzy chcą zejść z utartych szlaków. Każdy znajdzie tu nowe kierunki i wyjątkowe miejsca. Alternatywny plan miasta z Kühlhaus Görlitz e.V. pokazuje również, gdzie znajdują się młode kluby i inicjatywy z Görlitz.

Bezpośrednio na mapie miasta

Dojazd do Görlitz

Znajdź swoją drogę do Görlitz. Tutaj podajemy dalsze informacje dotyczące przyjazdu pociągiem, autobusem, rowerem, samochodem, samolotem lub przyczepą kempingową. Również w obrębie miasta są Państwo mobilni, korzystając z różnych środków transportu.

Czytaj dalej  Mobilne w Görlitz

 

Görlitz bez barier

Imponująca panorama miasta, kręte uliczki i szczególna atmosfera europejskiego miasta - Görlitz chce być odkrywane indywidualnie. Aby umożliwić to wszystkim grupom docelowym, miasto oferuje różne obiekty turystyczne, restauracje i hotele bez barier.

Czytaj dalej

Źródła zdjęć:
"Görlitz-Information": Europastadt GmbH ,"Materiały informacyjne": Paul Glaser, "Dojazd": Europastadt GmbH, "Görlitz bez barier": nullplus@AdobeStock

© Paul Glaser

    

Deklaracja dostępności Polityka prywatności Button - Nach oben scrollen Button - Nach oben scrollen