Noclegi & Oferty wycieczka

Oprowadzania z przewodnikiem

Oprowadzanie po starym mieście dla dorosłych

To świetna okazja, aby uzyskać pierwsze wrażenie o tym dla wielu najpiękniejszym mieście Niemiec. Z pewnością zachwyci Państwa niezwykła różnorodność architekrury oraz przeplatające się ze sobą wpływy katolickie, protestanckie, czeskie, pruskie, saksońskie i śląskie.

więcej

Görlitz dla dzieci i uczniów

Wybierzcie się razem ze swoimi dziećmi lub grupą uczniów na ekscytującą podróż po starym mieście, pełnym niesamowitych legend.
Zostaniecie wtajemniczeni w sekrety średniowiecznego Związku Sześciu Miast i poznajcie tajemnicze historie „chodakowego mnicha" oraz psa na trzech łapach.

więcej

NOWOŚĆ!!! Spacer z kupcem Frenzlem po Görlitz

Hans Frenzel był około 1500 roku jednym z najbogatszych mieszkańców miasta Görlitz. Zapraszamy na spacer z kupcem, podczas którego dowiecie się, jak stał się tak bogaty, że wybudował sobie nawet swój własny kościół. Podczas tego kostiumowego oprowadzenia przeniesiecie się w czasy kupca Frenzla i dowiecie się między innymi, jakie miał wpływy i jakie działania podejmował w mieście, na jakie cele przekazywał pieniądze, z jaką konkurencją musiał się mierzyć i jak bardzo pobożne życie prowadził.

więcej

Zdjęcie"Historyczne Stare Miasto": Europastadt GmbH, Zdjęcie "Oprowadzanie po starym mieście dla dorosłych": Die Partner, Zdjęcie "Görlitz dla dzieci i uczniów": Europastadt GmbH, Zdjęcie "Spacer z kupcem Frenzelem po Görlitz": Helena Snoeijer

Zdjęcie: Die Partner
Nota prawna Datenschutz Button - Nach oben scrollen Button - Nach oben scrollen